×

Büyükşehir Çözüm Masası Koordinatörlüğü tarafından ‘Şehri Hissetmek Tanımakla Başlar’ sloganıyla düzenlenen tanıtım gezileri SGM öğrencileri ile devam etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası birimi tarafından ‘Şehri Hissetmek Tanımakla Başlar’ sloganıyla düzenlenen tanıtım gezileri tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Sosyal Gelişim Merkezi öğrencileri Sakarya’nın farklı noktalarında ziyaretler gerçekleştirerek, şehrin önemli adreslerine temas etme ayrıcalığını yaşadı.

Kâşifler şehir turunda

İlk olarak Hızırilyas Su Yönetim Merkezi ile ADASU HES’i ziyaret eden öğrenciler suyun yolculuğuna ve enerji üretimine tanıklık etti. Şehrin sanatsal mekanları Ofis Sanat Merkezi ile Sakarya Sanat Galerisi’nde sergileri inceleyen öğrenciler Ziya Taşkent Konser Salonu’nda Kent Orkestrası’nın mini konserine eşlik etti. Öğrenciler son olarak Donatım Park’ta Tarihi Çark’ı ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Minik kaşiflerin mutluluğu yüzlerine yansıdı. Çözüm Masası biriminden yapılan açıklamada şehri tanıtmaya yönelik çalışmaların devam edeceği ifade edildi.