×

 

Ailenin önceliği, çocuğunun sağlıklı bir kişilik yapısını oluşturmasını sağlamak olmalıdır. Kendi ayakları üzerinde durabilen kendi kararlarını alabilen bir birey hayatında mutlu ve başarılı olacaktır.

Çocuklarımızın iyi birer yetişkin olması bizlerin iyi birer anne ve baba olmasına bağlıdır. Bu nedenle bizlere düşen aileyi bu anlamda güçlendirmek ve ailelerin sağlıklı nesil yetiştirmelerine destek vermektir. Toplum olarak eğitimli ve bilinçli anne babalarla geleceğimize daha güvenli nesiller bırakabiliriz.

Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü olarak ailelere, anne babalara yönelik eğitimler, evlenecek çiftlere yönelik eğitimler, ilişkileri kopma noktasına gelmiş çiftlere yönelik psikolojik destek hizmetleri, aile danışmanlığı, kadın sorunları ile ilgili psikolojik sorunların çözümünde destek olmak adına danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Çocuklarımızın öğrenmeye, eğlenmeye ve farklı sosyal aktiviteler içerisinde bulunmaya herkesten çok ihtiyacı var.

Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü olarak çocuklarımızın beden ve ruh sağlığını koruyacak, sosyal ve kültürel gelişmelerini destekleyecek, eğitici, beceri kazandıran serbest zaman etkinlikler düzenliyoruz.

Sosyal Gelişim Merkezlerimizde açmış olduğumuz Çocuk Kulüpleri ile geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetiştirilmesine katkı veriyoruz. Onurlu bir hayat ve mutlu bir gelecek sunmak için bize düşen onlar için çalışmaktır.

Çocuklar Geleceğimizdir.